Skup laptopów i tabletów – Wrocław

Laptopy

Bez wątpienia jesteśmy w stanie stwierdzić, że laptopy dzisiaj są jednymi z najbardziej popularnych urządzeń komputerowych. Bardziej popularne są tylko smartfony, które posiada prawie każdy, a wiele osób ma 2 szt. lub więcej. Nic dziwnego. Choć smartfon lub tablet to mały komputer i w zasadzie prawie wszystko da się na nim zrobić, to jednak komfort pracy jest lepszy na laptopie. Nie tylko komfort ale także moc obliczeniowa, która umożliwia pracę z bardziej zaawansowanym oprogramowaniem, jak np. pakiet Adobe.

Laptop to przede wszystkim przenośny komputer do pracy i rozrywki. Te mniejsze i cieńsze ważą często ok. 1kg. Łatywo wziąć je ze sobą dosłownie wszędzie. Są wystarczające do pracy biurowej a w przypadku nowszych konstrukcji, także do prostych gier. Inaczej sprawa ma się przy laptopach właśnie do gier, które są z reguły większe i cięższe. Oferują za to moc obliczeniową procesora i karty graficznej, której może pozazdrościć niejeden komputer PC. Przy okazji nadal da się je łatwo przenosić.

Producenci, tacy jak DELL, HP, APPLE, ASUS, czy LENOVO prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych konstrukcji, które odpowiadają rosnącemu zapotrzebowaniu. Jednej są lepiej wykonane, inne niekoniecznie. Wszystkie jednak z czasem się starzeją, podobnie jak komputery stacjonarne, czy smartfony. Twórcy oprogramowania muszą iść z duchem czasu i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Objawia się to tym, że nasze laptopy działają coraz wolniej i są wyposażone w przestarzałe technologie.

Laptop notebook APPLE

Tablety

Z tabletami sprawa ma się trochę inaczej. Kilka lat temu był na nie wielki boom. Każdy chciał posiadać mały komputer o przekątnej ekranu ok. 10″ lub tablet, który był jeszcze bardziej mobilny i przede wszystkim robił wrażenie. Technologia znana niegdyś jedynie z filmów wreszcie zapukała do naszych drzwi i każdy mógł nabyć w sklepie tablet, który można było obsługiwać dotykowo.

Te urządzenia pięknie się prezentują. Pod ekranem ukryta jest bateria oraz płyta główna. Brak aktywnego układu chłodzenia sprawia, że nie słychać jego pracy. Jest poręczny i w przypadku modeli z wyższej półki, posiada całkiem przyzwoitą moc obliczeniową. Aktualnie jednak tablety są wykorzystywane przeważnie do pracy lub rozrywki przez dzieci. Większość czołowych producentów ograniczyła ich produkcję lub w ogóle przestała je produkować. Prym wiodą tanie marki marketowe lub APPLE, gdzie ten drugi dostarcza tablety o pięknym designie wraz z własnym oprogramowaniem, co gwarantuje bezawaryjną pracę.

Z czasem tablety ustąpiły miejsca ultrabookom, czyli lekkim i cienkim konstrukcjom laptopowym. Wiele z nich posiada bardzo szeroką funkcjonalność, łącznie z tym, że ekrany sa najczęściej dotykowe i można je złożyć tworząc z laptopa wysokiej jakości tablet. Przy okazji ultrabooki jakościowo są bardzo dobrze wykonane a rozwiązania konstrukcyjne gwarantują długą bezawaryjną pracę. Najnowsze modele posiadają matryce o bardzo wysokich rozdzielczościach, szerokich kątach widzenia, czy niesamowitej jakości kolorów.

Tablet lezacy na stole obok kubka kawy

Skup

Co więc zrobić z laptopem lub tabletem, którego już nieużywamy? Okazuje się, że starszego typu sprzęt można jeszcze wykorzystać i dać mu drugie życie. Oferujemy skup tabletów i laptopów. Wrocław – tu działamy, ale dojeżdżamy także do okolic a przypadku ciekawej oferty działamy w całej Polsce. Jest to dobra informacja dla firm z innych województw niż dolnośląskie.

Jeżeli chcesz sprzedać swój sprzęt, to lepiej trafić nie mogłeś! Nasza fachowa obsługa i szybkość działania oraz dobre ceny sprawią, że skorzystasz z naszych usług jeszcze nie raz. Jedyne, co musisz dla nasz przygotować do wyceny to spis sprzętu. Wykonaj go w Wordzie lub Excelu i prześlij nam plik mailowo. Nie zapomnij o dokładnym opisie. Najważniejszy jest producent i model. W przypadku laptopów, miło będzie jeśli napiszesz, jaki ma procesor, dysk twardy oraz ile ma pamięci RAM. Napisz również, czy jest używany, czy może uszkodzony.

Uszkodzone laptopy i tablety również skupujemy. Często taki sprzęt posiada jeszcze pewną wartość. Jeżeli jednak laptop jest zbyt stary lub zbyt uszkodzony aby był coś warty, to nie martw się. Odbierzemy ten sprzęt od Ciebie i nie będziesz musiał się nim martwić. Zostanie on zutylizowany zgodnie z prawem. W ten sposób dokładamy swoją cegiełkę do zdrowszej ekologii. Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas lub zadzwoń.

notebook, tablet, klawiatura i myszka APPLE

Kim jesteśmy?

Logo koomputery.pl

Jesteśmy firmą skupującą sprzęt komputerowy we Wrocławiu i okolicach. Komputery sprzedajemy natomiast z zasięgiem ogólnoświatowym. Tworzymy zgrany zespół pozytywnych ludzi, dla których komputery to pasja!

ZADZWOŃ DO NAS!

tel. 880 122 777

 

lub NAPISZ!

Adres email niebieski

Koperta wiadomosc