Skup monitorów LCD/LED – Wrocław

Szybka wycena monitorów w 24h!

Monitor to nieodłączny element każdego komputera stacjonarnego. Bez nie go nie da się pracować, ponieważ nie ma obrazu. Poczynając od monitorów LCD o przekątnej ekranu 15″ do monitorów LED/OLED o przekątnych 22-27″ – jesteśmy nimi zainteresowani. Nie skupujemy jedynie monitorów kineskopowych (CRT). Niestety są już bez wartości i nadają się jedynie do utylizacji.

W ostatnich czasach popularność zyskują monitory o przekątnej ekranu min. 22-24″, które zapewniają duży komfort pracy. Aktualne technologie sprawiają, że monitory takie są bezpieczne dla zdrowia naszych oczu i radzą sobie z bardzo dynamicznym obrazem. W modelach z górnej półki dostajemy świetne odwzorowanie kolorów, głęboką czerń oraz design.

Mniej więcej co 2-3 lata większość firm decyduje się na wymianę sprzętu, najczęściej spowodowaną zakończeniem leasingu. W tym momencie w firmie ląduje nowy sprzęt. Nie tylko monitory, ale przede wszystkim komputery stacjonarne oraz peryferia. Co więc zrobić z monitorami oraz komputerami, które nie będą już używane?

Odpowiedź jest prosta. Należy skontaktować się z nami w celu ich odsprzedania. Nasi specjaliści w szybkim czasie zapoznają się z listą sprzętu oraz dokonają jego wyceny. Po tym fakcie dostaniesz ofertę, na którą jeśli się zdecydujesz, otrzymasz środki finansowe. Będziesz mógł je przeznaczyć na rozwój firmy.

Biurko, na ktorym stoi monitor marki APPLE

Skupujemy monitory we Wrocławiu

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2008 roku. Dobrze znamy się na komputerach i monitorach. Interesują nas monitory znanych marek, jak SAMSUNG, LG, ASUS, HP, czy DELL.

Prowadzimy skup komputerów i monitorów we Wrocławiu i współpracujemy tylko z firmami. Jeśli jednak jesteś osobą prywatną a masz na stanie większą ilość monitorów lub komputerów, skontaktuj się z nami. Przygotowując listę monitorów do wyceny, staraj się podać ich modele. Pomoże to dokonać wyceny szybciej i bardziej precyzyjnie. Jeżeli jakiś monitor na liście jest uszkodzony, koniecznie daj nam o tym znać!

Uszkodzonych monitorów nie skupujemy, jednak dbamy o ekologię. Co to znaczy? Jeśli będziemy odbierać od Ciebie sprawny sprzęt komputerowy i będziesz miał na stanie kilka uszkodzonych monitorów, nie musisz się martwić, że trafią na śmietnik. Odbierzemy je również i przekażemy do utylizacji.

Zestaw komputerowy laptop, monitor, klawiatura i myszka

Proste formalności

Formalności to dla naszej firmy nie problem! Jeśli jesteś firmą, wystawiasz nam fakturę a my ją opłacimy. Z innymi podmiotami sporządzamy umowę kupna-sprzedaży. Zapraszamy do współpracy!

Kim jesteśmy?

Logo koomputery.pl

Jesteśmy firmą skupującą sprzęt komputerowy we Wrocławiu i okolicach. Komputery sprzedajemy natomiast z zasięgiem ogólnoświatowym. Tworzymy zgrany zespół pozytywnych ludzi, dla których komputery to pasja!

ZADZWOŃ DO NAS!

tel. 880 122 777

 

lub NAPISZ!

Adres email niebieski

Koperta wiadomosc