Skup telefonów i smartfonów – Wrocław

Szybka wycena smartfonów i telefonów w 24h!

W Twojej firmie na pewno używasz telefonu komórkowego a być może także stacjonarnego w technologii analogowej (zasilanego z sieci telefonicznej) lub VoIP (zasilanego z sieci elektrycznej ale podłączonego do łącza internetowego). Rozwiązanie VoIP oznacza tańsze połączenia ale jednocześnie jesteś uzależniony od Twojego dostawcy internetu. Gdy nie ma internetu, telefon VoIP nie działa.

Branża mobile to aktualnie najszybciej rozwijający się rynkowy trend. Smartfon, który był na czasie 2-3 lata temu, dzisiaj już nie działa tak sprawnie jak powinien. Ilość aplikacji, czy nowych rozwiązań zmienia się w bardzo szybkim tempie. Aby nadążyć za zmianami i korzystać w pełni z możliwości otaczającej nas technologii, musimy korzystać z najnowszych rozwiązań.

Dzisiaj telefony to małe komputery, które dorównują mocą obliczeniową niejednemu urządzeniu stacjonarnemu, czy tabletowi. Dzięki nim możemy zdziałać naprawdę wiele i możemy mieć dostęp do całego świata poprzez internet zawsze „w kieszeni”. Telefony jednak się starzeją, wymieniamy stare na nowe, bardziej zaawansowane modele.

Smartfon w dloni

Co zrobić ze starym telefonem?

Z czasem smartfonów, czy telefonów, które już Ci nie służą zapewne są odkładane na bok. Zabierają miejsce i są przekładane z kąta w kąt. Czas jednak leci a wartość telefonów nie rośnie. Rozwiązaniem tej sytuacji jest sprzedaż niepotrzebnych, czy nieużywanych telefonów lub smartfonów. Jeśli przygotujesz dla nas ich listę, chętnie je dla Ciebie wycenimy i po zaakceptowaniu naszej oferty, odkupimy.

Odbierzemy je z Twojej firmy po uzgodnieniu terminu odbioru. To jeszcze nie wszystko. Jeśli posiadasz na stanie uszkodzone telefony, może się okazać, że niektóre z nich nadal posiadają jakąś wartość. Pozostałe bez wartości również od Ciebie odbierzemy. Dbamy o środowisko, dlatego zostaną one zutylizowane w prawidłowy sposób. Jeżeli potrzebujesz odpowiedniej dokumentacji dot. utylizacji, jesteśmy w stanie taką dokumentację dostarczyć.

Jakie telefony nas interesują?

Najbardziej interesują nas smartfony topowych marek (np. SAMSUNG, APPLE, HUAWEI, LG) oraz telefony analogowe i VoIP takich firm, jak CISCO, czy LINKSYS. Weźmiemy od Ciebie także akcesoria telefoniczne (ładowarki, kable etc.). Informujemy, że nie prowadzimy skupu telefonów od osób fizycznych. Interesują nas jedynie oferty od firm. Jeśli chodzi o najnowsze modele smartfonów, wymagamy udowodnienia, że telefony nie były zakupione na raty a jeśli były to potwierdzenie spłaty całego zobowiązania. Wymagamy tego ze względu na fakt, że telefon może być przez operatora zdalnie zablokowany na podstawie numeru IMEI w przypadku braku spłaty zobowiązania.

Telefon analogowy LINKSYS

Skup telefonów we Wrocławiu!

Zbierz wszystkie niepotrzebne telefony i podziel je na te sprawne i niesprawne. Utwórz plik, np. w arkuszu kalkulacyjnym lub dokumencie typu Word z listą posiadanych telefonów. Najważniejszą informacją potrzebną do wyceny jest producent i model telefonu. Następnie informacja, czy jest używany, czy nowy, jaki jest jego stan wizualny, czy jest sprawny, czy nie. Telefon nie musi posiadać akcesoriów typu pudełko, instrukcja, ładowarka, czy kabel, aczkolwiek chętnie przyjmiemy telefony z wszelkimi akcesoriami.

Po sporządzeniu takiej listy, następnie prześlij nam ją mailowo (dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt). Potrzebujemy trochę czasu na sporządzenie wyceny. Im większa ilość sprzętu, tym więcej czasu to zajmie, jednak staramy się dokonywać wycen na bieżąco. Wycenę w większości przypadków otrzymasz tego samego dnia. Im dokładniejszy spis sprzętu, który nam dostarczysz, tym dokładniejsza będzie wycena. Jeśli nie masz czasu tworzyć listy sprzętu, zawsze możesz do nas zadzwonić i powiedzieć, co masz do sprzedania. Wstępnie określimy wartość sprzętu.

Na koniec pozostaje już jedynie odbiór sprzętu. Mamy własny transport, dlatego to dla nas nie problem. Działamy we Wrocławiu i okolicach, jednak jeśli oferta jest dla nas ciekawa, odbierzemy od Ciebie sprzęt w całej Polsce. Zadzwoń do nas lub napisz maila! Na pewno szybko się z Tobą skontaktujemy.

Smartfon marki APPLE

Kim jesteśmy?

Logo koomputery.pl

Jesteśmy firmą skupującą sprzęt komputerowy we Wrocławiu i okolicach. Komputery sprzedajemy natomiast z zasięgiem ogólnoświatowym. Tworzymy zgrany zespół pozytywnych ludzi, dla których komputery to pasja!

ZADZWOŃ DO NAS!

tel. 880 122 777

 

lub NAPISZ!

Adres email niebieski

Koperta wiadomosc